Apartamenti pašā Jūrmalas sirdī, Turaidas ielā 17, Dzintari

"Turaidas kvartāls" — jauns luksus apartamentu projekts!

Jauns apartamentu projekts Jūrmalā uz Latvijas kartes Turaidas kvartāls — skats no debesīm Turaidas kvartāls — skats no putna lidojuma Turaidas kvartāls — apartamenta apdare Turaidas Quarter — mūsdienīgi ērti apartamenti Jūrmalā! «Turaidas kvartāls» — mūsdienīgi ērti apartamenti Jūrmalā! «Turaidas kvartāls» — apartamenta interjers «Turaidas kvartāls» — guļamistaba

Tūrisma kvartāls Turaida — tā ir jauna koncepcija ciemiņiem un tūristiem, kas vēlas justies Jūrmalā kā mājās. Tagad, Jūrmalas kūrorta cienītāji varēs izmantot savu apartamentu kā rezidenci ierodoties Jūrmalā, izmantojot Turaidas kvartāla viesmīlību un pakalpojumus.

"Turaidas kvartāls" — ērta atrašanās vieta un komforts visai ģimenei

Apartamenti Turaidas ielā 17, piedāvā saviem viesiem iespēju "dzīvot un strādāt" — telpu īre darījumiem vai radošiem projektiem blakus ar privāto dzīvojamo platību.

  • 121 ērti apartamenti ar platību no 60 līdz 140 m2;
  • pazemes autonovietne 168 automašīnām;
  • daudzlīmeņu drošības sistēma;
  • klusi lifti.

Jaunais apartamentu komplekss atrodas klusajā Jūrmalas centrā, pilsētas kūrorta zonā, Turaidas ielas un Meža prospekta krustojumā, blakus bērnu priežu parkam "Dzintari" un tikai 500 metru attālumā no smilšu pludmales, un slavenās Dzintaru koncertzāles. "Turaidas kvartāla" dzīvojamais komplekss atrodas netālu no dzelzceļa stacijas "Dzintari" (5 min gājiena attālumā) un slavenās Jomas ielas, kura atrodas 2 soļu attālumā.

Apartamentu pārdošana “Turaidas kvartālā”

Ģimenes apartamenti “Turaidas kvartālā” paredzēti gan īrei, gan iegādei privātīpašumā. Apartamenti tiek pārdoti ar pilnu apdari, mēbelēm, sadzīves tehniku, traukiem – pilnībā gatavi dzīvošanai!

Apartamentu pārdošanas cena, sākot no 200 000 EUR.
Projekts nodots ekspluatācijā 2015. gada maijā.

Uzturēšanās atļauja Latvijā

Pērkot nekustamo īpašumu Jūrmalā, sniedzam juridisko palīdzību uzturēšanās atļaujas saņemšanai Latvijā.

Informācija par projekta attīstītāju

Apartamentu būvniecību un pārdošanu realizē SIA “MC Turaida Property".

Adrese: Turaidas 17, Dzintari, Jūrmala, LV-2015
Telefons: +371 29 185 750